Idealnym rozwiązaniem jest właśnie kawa

Codziennie ludzie piją kawę. W końcu kawa jest bardzo przydatna do tego, aby się obudzić i wstać do pracy w pełni sił. Bez niej wiele osób nie dawałoby sobie rady. Może i wydaje się to nierealne, ale właśnie tak to już jest. Bez czegoś takiego jak kawa połowa z nas chodziłaby przymulona i niewyspana, tudzież kompletnie bez sił do jakiejś dalszej pracy, czy to fizycznej, czy to umysłowej.

Dlatego też uważam, że kawa jest zbawienie dla wszystkich pracujących, którzy podczas dnia robią jeszcze inne rzeczy. To właśnie kawa sprawia, że dajemy radę w pracy, jesteśmy czujni podczas jazdy samochodem i przytomni podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jak więc widać, kawa jest wręcz niesamowicie nam przydatna. Tak samo na uczelni kawa jest popijana przez bardzo wiele osób. Tam ludzie zwyczajnie, zwłaszcza w trybie zaocznym siedząc od rana do wieczora, są niesamowicie zmęczeni.

I dla nich idealnym rozwiązaniem jest właśnie kawa. Taka kawa jest niedobra tylko dla dzieci oraz w zdecydowanie zbyt dużych dawkach. Ma ona składniki, które uzależniają, a także mogą hamować rozwój dzieci, zatem ich picie w młodym wieku nie jest dobre. Dla dzieci zamiast zwykłej kawy, można przygotować kawę pszeniczną, jaką jest chociażby kawa inka.

etyka.historiamedycyny.com.pl www.cech.ilawa.pl